اخبار

تفاهم نامه اداره کل تعاون استان قزوین و دانشگاه آزاد اسلامی تاکستان

تفاهم نامه اداره کل تعاون استان قزوین و دانشگاه آزاد اسلامی تاکستان
مدیر کل تعاون قزوین گفت:عقد تفاهم نامه با دانشگاه ها یکی از راه های رونق تعاونی های دانش بنیان در سطح کشور است.

این جلسه در تاریخ دوم خرداد 1389 در محل دانشگاه آزاد اسلامی تاکستان با حضور ریاست دانشگاه آزاد،مدیر کل تعاون قزوین،نماینده بنیاد کارآفرینی و تعاون و کارشناسان ترویج اداره کل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی در ابتدای جلسه مدیرکل تعاون قزوین هدف از انعقاد تفاهم نامه وزارت تعاون و دانشگاه های مختلف را ترویج و توسعه فرهنگ تعاون در سطح اساتید،دانشجویان و کارمندان دانشگاه ها بمنظور ایجاد تعاونی های دانش بنیان عنوان کرد.سیاهپوش ضمن ابراز خرسندی از ارتباط هر چه بیشتر دانشگاهیان با بخش تعاون این تفاهم نامه را در راس بهترین تفاهم نامه های منعقد شده ی وزارت تعاون در جهت ایجاد اشتغال و کارآفرینی دانست.

در ادامه رییس دانشگاه آزاد تاکستان نیز با ارزشمند توصیف کردن این تفاهم نامه مدت تفاهم نامه را سه سال و اولویت اصلی  آن را ایجاد تفکر کارآفرینی در سطح دانشجویان بیان کرد.دکتر جلیلوند عملیاتی شدن این طرح را منوط به همکاری هر دو گروه دانست و ابراز امیدواری کرد دانشگاه بتواند با استفاده از تجربیات اداره تعاون در امر اشتغال زایی موفق باشد.

در پایان مقرر شد کارگروهی متشکل از کارشناسان هر دو سازمان در اسرع وقت  پیگیری موارد مختلف مندرج در تفاهم نامه را بر عهده بگیرند.

۴ خرداد ۱۳۸۹ ۱۰:۴۳
روابط عمومی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید