اخبار

تفاهم نامه اداره کل تعاون استان قزوین و دانشگاه علوم پزشکی

تفاهم نامه اداره کل تعاون استان قزوین و دانشگاه علوم پزشکی
مدیرکل تعاون قزوین گفت:هدف از انعقاد تفاهم نامه ای وزارت تعاون ایجاد اشتغال در همه زمینه ها با توجه به اصل44 می باشد.

این جلسه در تاریخ دوم خرداد1389 در محل اداره دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی استان قزوین با حضور مدیرکل تعاون قزوین،مسئول دفتر کارآفرینی و اشتغال دانشگاه علوم پزشکی،رئیس سازمان نظام پرستاری استان،مدیرعامل اتحادیه استان،نماینده بنیاد توسعه کارآفرینی و تعاون و کارشناسان ترویج اداره کل تعاون برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی درابتدای این جلسه دکتر نجفی پور مسئول دفتر کارآفرینی و اشتغال دانشگاه علوم پزشکی و مشاور ریاست سازمان با اشاره به اینکه اشتغالزایی از اهداف دولت است خاطر نشان کرد که در این جلسات مواردی تصویب شود که تسهیل کننده کار باشد.وی درخواست کرد در اسرع وقت کارگروهی رسمی با یک دستورالعمل عملیاتی متشکل از کارشناسان خبره هر دو سازمان تشکیل شود.

در ادامه مدیرکل تعاون قزوین با اشاره به بندهای اصل44 قانون اساسی معضل نظام اقتصادی کشور را عدم توجه به اصل44 دانست.سیاهپوش با بیان سهم  تعیین شده برای اداره کل تعاون و دانشگاه علوم پزشکی قزوین در جهت ایجاد اشتغال زمینه کار را وسیع ارزیابی کرد.

آگاه سازی در زمینه چگونگی تشکیل و شروع به کار یک تعاونی در سطح خانواده بزرگ پزشکان و پرستاران در دستور کار نهایی این جلسه قرار گرفت.در ضمن مقرر شد هر دو سازمان با معرفی نمایندگان خود حداکثر تا 15روز آینده جلسه دوم پیگیری تفاهم نامه منعقد شده را برگزار نمایند.

 

۳ خرداد ۱۳۸۹ ۰۹:۱۰
روابط عمومی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید