اخبار

ارسال پیام تبریک فرمانده نیروی انتظامی استان قزوین به مناسبت روز کارگر

ارسال پیام تبریک فرمانده نیروی انتظامی استان قزوین به مناسبت روز کارگر
فرمانده نیروی انتظامی استان قزوین به مناسبت روز گرامیداشت روز کارگر با ارسال لوح سپاس از زحمات مجموعه همکاران اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان قزوین تشکر و قدردانی نمود.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان قزوین ، سرهنگ اشرفی معاونت اجتماعی نیروی انتظامی استان قزوین طی دیدار با رضا گروسی مدیر کل  تعاون،کارورفاه اجتماعی  با اهدا لوح تبریک از سوی فرماندهی نیروی انتظامی استان قزوین  به مناسبت روز کارگر را به ایشان و مجموعه همکاران آن اداره کل تبریک و تهنیت گفت.
پیام فرمانده نیروی انتظامی استان قزوین  بشرح ذیل می باشد ، پیشرفت توسعه و شکوفایی کشور جز در سایه تولید و زحمات بی ادعای تلاشگران عرصه اقتصاد محقق نمی گردد. تلاش مجاهدانه ای که نه تنها مایع سازندگی و سرفرازی میهن عزیز اسلامی مان است بلکه زمینه بسیاری از آسیب ها و ناهنجاری های اجتماعی را نیز مرتفع می سازد لذا در سالی که از سوی رهبر معظم انقلاب به نام تولید ،پشتیبانی ها ،مانع زدایی ها مزین شده است و به مناسبت فرارسیدن روز کار و کارگر، ضمن گرامیداشت و تبریک این روز محضر حضرتعالی و همکاران محترمتان از تعامل سازنده آن مجموعه محترم با فرماندهی انتظامی استان قزوین قدردانی نموده و مزید توفیق تان را تحت توجهات حضرت ولی عصر(عج) و در سایه زعامت مقام عظمای ولایت حضرت آیت ا... العظمی امام خامنه ای (مدظله العالی) از خداوند منان مسئلت می نمایم.
۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید