اخبار

پیام تبریک مدیر کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان قزوین به مناسبت هفته کارو کارگر

پیام تبریک مدیر کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان قزوین به مناسبت هفته کارو کارگر
رضاگروسی، مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین در پیامی آغاز هفته کار و کارگر را به جامعه کارگری استان تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان قزوین ،رضاگروسی مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین در پیامی آغاز هفته کار و کارگر را به جامعه کارگری استان تبریک گفت. متن پیام بشرح ذیل است:

                                                                                            بسم الله الرحمن الرحیم
تبلور انقلاب اسلامی و به ثمر رسیدن آن مدیون دستان کارگرانی بود که ظلم ستیزی را راهگشای خود می دیدند. این قشر زحمت کش در کشاکش هشت سال دفاع مقدس در جبهه های نبردحق علیه باطل ارادت خود را به نظام مقدس جمهوری اسلامی ثابت کردند و تعداد300 شهدای کارگر استان قزوین خود گویای این مهم است. آنان پس از پایان یافتن جنگ تحمیلی وظیفه خود را در به گردش آوردن چرخ اقتصاد به خوبی انجام داده و هیچ گاه از تلاش نایستادند.
در طی سالیان گذشته که تحریم های متعدد و مختلف کشورهای مستکبر قصد ضربه زدن به اقتصاد و معیشت کشور را داشتند کارگران با کار وتلاش هوشمندانه خود این تهدیدات را به فرصت تبدیل کرده  و در جهت خودکفایی و تولید قدم برداشتند
شاید به همین خاطر باشد که پیر فرزانه انقلاب برای پاسداشت زحمات این قشر شریف فرمودند: بزرگداشت روز کارگر این ستون فقرات استقلال کشور و اسطوره سرنوشت ساز و رهایی بخش از وابستگی ها وظیفه ای ملی،اسلامی و همگانی است.
هرچند شورای عالی کار به نسبت سالهای گذشته با تدبیر مقام عالی وزارت تعاون،کارورفاه اجتماعی بیشترین درصد افزایش حقوق را طی دوسال اخیر داشته است لیکن هنوز پاسخگویی حداقل معیشت و جبران از خودگذشتگی و سخت کوشی آنان در سال تولید ،پشتیبانی ها ،مانع زادیی ها را نمی باشد
هفته کار و کارگر فرصتی مغتنم است برای بزرگداشت مقام والا و ارزشمند کارگران و تقدیر از زحمات و تلاش‌های این قشر مهم و تاثیرگذار در رشد و پیشرفت ،بالندگی و ارتقاء ظرفیت‌های کشور است.
لذا اینجانب بر خود لازم می دانم این هفته را به همه کارگران زحمت کش و تشکلات کارگری و کارفرمایی  استان تبریک عرض نموده و ازهمه دستگاه های متولی انتظارداریم تمام تلاش خود را برای رفع مشکلات و حل مسائل موجود در حوزه کارگری به کارگرفته و درپیگیری این مهم در کشور پیش قدم باشند.
 
                                                                                        رضا گروسی
                                                                مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین

۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۴۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید