اخبار

۲۶۳۵ متقاضی طرح اقدام ملی مسکن در قزوین تأیید صلاحیت شدند

۲۶۳۵ متقاضی طرح اقدام ملی مسکن در قزوین تأیید صلاحیت شدند
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: تاکنون شرایط ۲ هزار و ۶۳۵ نفر از متقاضیان کارگری و بازنشسته استان پس از استعلام از سامانه‌های مختلف برای برخورداری از مزایای طرح اقدام ملی مسکن احراز شده است.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان قزوین ، رضا گروسی مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: تاکنون شرایط ۲ هزار و ۶۳۵ نفر از متقاضیان کارگری و بازنشسته استان پس از استعلام از سامانه‌های مختلف برای برخورداری از مزایای طرح اقدام ملی مسکن احراز شده است.

رضا گروسی افزود: تسهیلات و اقدامات حمایتی وزارتخانه ویژه کارگران بازنشستگان و سایر گروه‌های هدف، مشمول متقاضیانی خواهد شد که پرداخت اولیه آنها کامل شده باشد.
وی افزود:در این راستا مهلت افتتاح حساب جهت واریز مبلغ آورده اولیه متقاضیان طرح ملی مسکن که جامعه هدف وزارتخانه شامل کارگران، بازنشستگان تامین اجتماعی ، مستمری بگیران و زنان سرپرست خانوار هستند تا پایان دی ماه سال جاری تمدید شده است.
گروسی اظهار داشت: با توجه به احراز شرایط متقاضیان در این طرح چنانچه این متقاضیان موفق به افتتاح حساب و واریز مبلغ آورده اولیه نشده‌اند در فرصت باقی مانده باید برای تکمیل موجودی اقدام کنند.
 وی با اشاره به تسهیلات ویژه برای کارگران در طرح اقدام ملی مسکن، اظهار داشت: طبق تفاهم نامه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با راه و شهرسازی فارغ از تمام امتیازات و تسهیلات ارائه شده در طرح مسکن ملی، امتیازات ویژه و تسهیلات خاصی به کارگران داده شده است تا کارگران با آرامش روحی و روانی بیشتری در کار و تولید ایفای نقش کنند.
وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، احداث ۲۰۰ هزار واحد مسکونی را برای کارگران، بازنشستگان و مستمری بگیران تأمین اجتماعی بر عهده دارد.
آخرین مهلت افتتاح حساب و تکمیل موجودی ویژه کارگران و بازنشستگان تحت پوشش سازمان تأمین اجتماعی و صندوق بازنشستگی کشوری در طرح اقدام ملی مسکن تا پایان دی‌ماه ۱۳۹۹ تعیین شده است.

۱۷ دی ۱۳۹۹ ۱۱:۳۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید