اخبار

فعالان فرهنگی واحدهای تولیدی قزوین تقدیر شدند

فعالان فرهنگی واحدهای تولیدی قزوین تقدیر شدند
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: به مناسبت هفته گرامیداشت منزلت کار و کارگر و به منظور ترغیب و تشویق فعالان فرهنگی جامعه کار و تلاش از ۲ مولف کتاب در استان تقدیر به عمل آمد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعیاستان قزوین ،رضا گروسی مدیرکل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان قزوین  افزود: این کارگران در راستای شغلی، فرهنگی و توجه به ارزش و جایگاه کار در مفاهیم دینی به تالیف کتاب پرداخته‌اند.

وی با اشاره به اسامی این افراد، گفت: احمد درویشی احدکلیشی از شرکت قند قزوین کتاب سبک کار و تلاش اسلامی، قرآنی، اخلاقی و حرفه‌ای و محمدرضا متین نصر از شرکت سرام آرا کتاب مقدمه‌ای بر روش تحقیق در حسابداری را تالیف کرده‌اند.

گروسی گفت: این کارگران در شرایط اقتصادی فعلی، مساله توجه به فرهنگ کار و تلاش و افزایش تولید را با توجه به آموزه‌های اسلامی و شغلی با تالیف کتاب در دستور کار قرار داده‌اند و باید قدردان زحمات و تلاش‌های آنها در راستای اعتلای فرهنگی جامعه کار و تولید استان بود.

وی اضافه کرد: استان صنعتی قزوین در زمینه فرهنگ و هنر نیز قدمتی دیرینه دارد و همواره مفاخر فرهنگی آن گام‌های بلندی برای اعتلای فرهنگ و هنر کشور برداشته اند.

گروسی گفت: امیدواریم در سال جهش تولید نیز با عزم بلند فعالان فرهنگی استان شاهد تحقق شعار سال و سیاست‌های تعیین شده برای صنایع و واحدهای تولیدی استان باشیم.

استان قزوین چهار هزار واحد تولیدی و ۱۵۵ هزار کارگر دارد.

۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۱:۵۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید